Skip to content
Stubau domy kto sme

Kto sme?

Nie sme spoločnosť, ktorá vznikla narýchlo pred pár mesiacmi. Existujeme už od roku 2014 a za tú dobu sme zrealizovali množstvo projektov od jednoduchých či komplexných rekonštrukcií bytov a domov, až po kompletnú výstavbu rodinných a bytových domov. Naši pracovníci majú bohaté dlhoročné skúsenosti a preto sa vždy môžete spoľahnúť na naozaj kvalitnú a odbornú prácu. Záleží nám na tom, aby sme využívali najnovšie technologické a pracovné postupy a prinášali našim klientom vždy tie najkvalitnejšie riešenia. Samozrejme nezabúdame tak na vzdelávanie a pravidelne absolvujeme školenia o najnovších trendoch. Väčšina našich stavieb sa nachádza najmä v Bratislave a okolí, množstvo projektov sme však realizovali aj v Rakúsku.

Kvalita a skúsenosti

V našom tíme nájdete naozaj skúsených majstrov vo svojom obore, ktorých praktické skúsenosti sú v mnohých prípadoch na nezaplatenie. A vďaka použitiu kvalitných materiálov sme zárukou kvality.

Dodržiavame termíny

Celý stavebný proces si vopred prejdeme a rozplánujeme si jednotlivé fázy tak, aby sme dodržali všetky termíny. Samozrejme treba počítať aj s udalosťami, ktoré nedokážeme ovplyvniť.

Poradíme vám

Neviete sa rozhodnúť pri výbere stavebného materiálu alebo technológie? Vďaka bohatým skúsenostiam vám radi poradíme a navrhneme to najvýhodnejšie riešenie.

Aké sú naše ceny?

U vačšiny zákazníkov rozhoduje najmä cena za výstavbu. Zvykli sme si na lacné firmy, ktoré vám ponúknu nižšiu cenu ako ktokoľvek iný len aby ste si vybrali ich spoločnosť. Kvalitná a odborná práca ale nie je lacná a ušetriť v mnohých prípadoch znamená urobiť to menej kvalitne. My touto cestou ísť nechceme, ale vieme našim klientom poskytnúť výhodné ceny vďaka našim obchodným partnerom a vybraným dodávateľom. Môžete sa preto spoľahnúť na to, že vám vždy ponúkneme to najvýhodnejšie riešenie pri zachovaní čo najvyššej kvality. Našou pridanou hodnotou je odborné poradenstvo pred aj počas výstavby ako aj štandardná záruka na naše práce.

Čo pre vás postavíme?

Našou hlavnou činnosťou je výstavba rodinných domov. Domy staviame buď na kľúč až do najmenšieho detailu, alebo ich odovzdávame v stave holodomu. Vždy to závisí od rozhodnutia klienta. Či už ide o malý rodinný domček, nízkoenergetický bungalov alebo viacpodlažnú stavbu, sme vždy pripravení. Stačí ak nám ukážete váš projekt a my už sa postaráme o zvyšok.

Back To Top